balsam do ust z woskiem pszczelim NAGIETEK I WANILIA
1 rok
NAGIETEK I WANILIA
Balsam do ust z woskiem pszczelim to kompleksowa pielęgnacja delikatnej skóry warg:
* regeneruje zniszczony i spierzchnięty naskórek ust, przynosi ulgę
* odżywia – dzięki kompozycji naturalnych olei, masła shea, wosku pszczelego i witaminie E
* nawilża - przywraca odpowiedni poziom nawilżenia nawet najbardziej suchym ustom
* natłuszcza i chroni – wyrównuje poziom natłuszczenia, tworząc jednocześnie barierę ochronną przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi, chroni przed wiatrem, wilgocią, słońcem, mrozem
* wygładza – likwiduje uczucie szorstkości, pozostawia usta miękkie i gładkie
* nabłyszcza, nadając ustom delikatny, naturalny połysk
Balsam posiada lekki aromat kremowej wanilii.
Doskonały też do aplikacji na inne przesuszone partie skóry, np. na łokcie, pięty, dłonie.
B e e NATURAL. Tylko naturalne składniki i aromat.
składniki: macerat kwiatów nagietka w oleju z pestek winogron, wosk pszczeli, olej rycynowy, masło shea, olej kokosowy, aromat waniliowy, witamina E
Nagietek
Doskonale regeneruje skórę, pomaga uporać się z niemal wszystkimi jej niedoskonałościami. Likwiduje szorstkość skóry, nawilża i zmiękcza. Działa też wygładzająco i ochronnie dzięki właściwościom antyoksydacyjnym. Kwiat nagietka poddaliśmy maceracji w oleju z pestek winogron, aby jak najpełniej zachować właściwości i działanie tej cennej rośliny.
Olej z pestek winogron
Pomaga hamować procesy starzenia się skóry - regeneruje ją i odżywia. Dodatkowo posiada właściwości łagodzące podrażnienia, więc może być stosowany nawet przy bardzo wrażliwej cerze. Ma działanie emolientu - nawilża i delikatnie natłuszcza skórę. Dzięki wysokiej zawartości witaminy E poprawia jędrność i napięcie skóry. Jest doskonale wchłaniany przez naskórek.
Wosk pszczeli
Jest niezwykle bogaty w substancje biologicznie czynne, które wykazują działanie nawilżające, natłuszczające, regenerujące i ochronne. Zapobiega wysuszeniu skóry, uelastycznia i zmiękcza ją nie pozwalając na utratę wody przez naskórek. Jest również naturalnym środkiem o działaniu przeciwdrobnoustrojowym i przeciwzapalnym, skutecznym w leczeniu ran i pęknięć skóry.
Olej rycynowy
Odżywia skórę, zapobiega utracie wilgotności naskórka, natłuszcza. Łagodzi stany zapalne i regeneruje skórę. Nadaje balsamowi lekki efekt nabłyszczający.
Masło shea
Jest wspaniałym, silnie odżywczym tłuszczem roślinnym, które intensywnie regeneruje skórę, szybko się wchłania i długo pozostaje w głębszych warstwach skóry. Pomaga zachować wilgoć i zmniejszyć utratę wody, zapobiegając przesuszeniu i łuszczeniu się skóry, a tym samym poprawiając jej elastyczność.
Olej kokosowy
Wykazuje silne działanie przeciwbakteryjne, a także wiruso- i grzybobójcze, znakomicie nadaje się więc do zwalczania infekcji, wysypek i egzem, przyczynia się też do leczenia drobnych skaleczeń i mikrourazów skóry. Zawiera naturalne antyoksydanty, które zwalczają wolne rodniki, spowalniając procesy starzenia się skóry, sprawiając jednocześnie, że staje się ona jędrna i elastyczna. Kwasy tłuszczowe zawarte w oleju koksowym głęboko penetrują i odżywiają skórę, w rezultacie czego doskonale ją nawilżają, poprawiają sprężystość, wygładzają.
Witamina E
Jest przede wszystkim silnym przeciwutleniaczem, chroniącym skórę, w tym delikatną skórę warg, przed przedwczesnym starzeniem się. Ma też działanie przeciwzapalne, przyspiesza gojenie się ran, wpływając efektywnie na odtwarzanie się nowej tkanki. Dodatek witaminy E do balsamu przedłuża w sposób naturalny żywotność olei użytych w tym kosmetyku.
Balsam pachnie lekko waniliowo dzięki wysokiej klasy waniliowemu aromatowi kosmetycznemu. Aromat ten jest specjalnym zapachem przeznaczonym do kosmetyków do pielęgnacji i upiększania ust. Spełnia dyrektywy Unii Europejskiej oraz normy International Fragrances Association (IFRA).
Opinie klientów
Bardzo dobry, już po pierwszym użyciu usta są nawilżone.
- 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Piękny zapach i cudowne działanie :)
- 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Super balsam. Nie skleja ust, odżywia, delikatny połysk. To kolejny produkt jakim jest zachwycona. Do tej pory żadna pomadka ochronna mi nie odpowiadała.
Za każdym razem gdy zamawiam coś nowego od moich uwielbianych "miodziaków" westchniom zachwytu nie ma końca, mówię to szczerze, jeszcze nigdy nie trafiłam na kiepski kosmetyk z Miodowej Mydlarni :) tym razem nowością dla nnie był ten balsam do ust i znowu strzał w 10! Bardzo bardzo nawilża a przy tym nie skleja ust, zostawia taką milutką warstwę na ustach :) myślę że zimą też się super sprawdzi :)
Świetnie działa i bardzo pięknie pachnie.
Uwielbiam ten balsam. Jest rewelacyjny :) Świetnie nawilża i zmiękcza usta, ma przyjemny zapach i smak. Balsam z pszenicą i maliną niestety mi nie odpowiada "smakowo i zapachowo", ten natomiast jest ŚWIETNY.
Balsam bardzo dobrze nawilża usta, dobrze sprawdza się na mroźne dni. Mam tylko wrażenie że nie wytrzyma letnich temperatur i będzie się roztapiał :/