Masła kosmetyczne

MASŁA do twarzy i ciała z woskiem pszczelim – naturalna regeneracja i nawilżenie

Jeśli Twoja skóra łaknie głębokiej regeneracji i doskonałego nawilżenia, skorzystaj z wyjątkowych maseł do twarzy i ciała wytwarzanych przez Miodową Mydlarnię – kosmetyków o unikalnej kombinacji wosku pszczelego, wysokiej jakości naturalnych maseł i olei roślinnych oraz unikatowych aromatów.

Nasze receptury komponowane są z naturalnych składników, nadzwyczaj dobroczynnie działających na skórę: masła shea, oleju kokosowego, masła z mango, oleju ze słodkich migdałów, oliwy z oliwek, masła kakaowego, oleju marchwiowego, maceratów kwiatów nagietka i rumianku w oleju z pestek winogron, czy oleju z awokado.

Każde masło wzbogacone jest woskiem pszczelim o wyjątkowych właściwościach nawilżających, natłuszczających i odżywczych, pozyskanym z uli z nieskażonych terenów Puszczy Knyszyńskiej. Dodaliśmy również witaminę E – zwaną „witaminą młodości” – która jest jednym z najskuteczniejszych przeciwutleniaczy, chroniącym komórki skóry przed uszkodzeniem i opóźniającym proces starzenia się skóry.

Efekt doskonałego natłuszczenia, nawilżenia, uelastycznienia, wygładzenia, odżywienia i regeneracji skóry zauważalny jest już po pierwszym użyciu masła.

Wszystkie masła wspaniale się wchłaniają, skóra staje się miękka, gładka, ukojona i zmysłowo pachnąca – gotowa na spotkanie ze światem zewnętrznym. Zdrowa i naturalna.

B e e  NATURAL.  B e e  HAPPY.

Esencje zapachowe, które nadają naszym masłom niepowtarzalny aromat to wysokiej jakości olejki zapachowe i aromaty o standardzie kosmetycznym – spełniają dyrektywy Unii Europejskiej oraz normy International Fragrances Association (IFRA). Produkowane są w Wielkie Brytanii. Nie są testowane na zwierzętach.

 • Odżywcze naturalne masło do twarzy i ciała z woskiem pszczelim o lekkiej, puszystej konsystencji musu i zniewalającym aromacie. Jest kompozycją niezwykle cennych maseł (shea, z mango, kakaowego) i olei roślinnych (kokosowego, ze słodkich migdałów, oliwy z oliwek), wosku pszczelego o wyśmienitych właściwościach kosmetycznych oraz witaminy E – o wybitnie...
  29 Recenzje
  45,00 zł
  W magazynie
 • Odżywcze naturalne masło do twarzy i ciała z woskiem pszczelim o lekkiej, puszystej konsystencji musu i kobiecym, zmysłowym aromacie. Jest kompozycją niezwykle cennych maseł (shea, z mango, kakaowego) i olei roślinnych (kokosowego, ze słodkich migdałów, oliwy z oliwek), wosku pszczelego o wyśmienitych właściwościach kosmetycznych oraz witaminy E – o...
  25 Recenzje
  45,00 zł
  W magazynie
 • Odżywczo-kojące masło do twarzy i ciała z woskiem pszczelim o lekkiej, puszystej konsystencji musu i świeżej, dodającej energii, prawdziwie męskiej nucie zapachowej. Idealne masło dla panów szukających naturalnego kosmetyku o intensywnym działaniu kosmetycznym, które szybko i skutecznie natłuści, nawilży i ukoi męską skórę, a przy tym nada jej niezwykle...
  6 Recenzje
  45,00 zł
  W magazynie
 • Odżywcze naturalne masło do twarzy i ciała z woskiem pszczelim o lekkiej, puszystej konsystencji musu i orzeźwiającym, zielonym aromacie. Jest kompozycją niezwykle cennych maseł (shea, z mango, kakaowego) i olei roślinnych (kokosowego, ze słodkich migdałów, oliwy z oliwek), wosku pszczelego o wyśmienitych właściwościach kosmetycznych oraz witaminy E – o...
  14 Recenzje
  45,00 zł
  W magazynie

Zobacz wszystkie masła