MYDELNICZKA Z DREWNA TEKOWEGO model 3

MYDELNICZKA Z DREWNA TEKOWEGO model 3

Unikatowa, ręcznie wykonana, mydelniczka z egzotycznego, litego drewna tekowego

Wykonana jest z dużą dokładnością i dbałością o każdy szczegół. Pięknie wyprofilowana i perfekcyjnie wypolerowana. Posiada ażurowe otwory, które ułatwiają swobodny odpływ wody i dobre wysuszenie mydła, a więc idealnie nadaje się do naturalnych mydeł z naszej oferty.

Więcej szczegółów

57,00 zł

Tek (inaczej: teak, teczyna wyniosła, dąb indyjski) jest drewnem bardzo trwałym, wyróżnia się dużą zawartością naturalnych olei oraz kwasu krzemowego, dzięki czemu nie nasiąka wodą i wykazuje odporność na działanie szkodliwych substancji.

Mydelniczka nie wchłania wody, przez co znakomicie sprawdzi się w łazience. Dodatkowo zaimpregnowana jest w płynnej parafinie farmaceutycznej, aby uwydatnić naturalne piękno drewna oraz ułatwić czyszczenie.

wymiary: 10 x 7,7 x 2,5 cm kolor: naturalna barwa drewna tekowego

Na początku użytkowania mogą pojawić się delikatne przebarwienia na mydle na skutek wydzielania naturalnego pigmentu z drewna. Jest to naturalne zjawisko, które zupełnie nie wpływa na jakość mydła.

W trakcie użytkowania mydelniczka może zrobić się sucha i utracić połysk, wówczas zaleca się przetrzeć ją płynną parafiną dostępną w aptekach lub odrobiną oleju roślinnego.

Opinie klientów

Napisz opinię

MYDELNICZKA Z DREWNA TEKOWEGO model  3

MYDELNICZKA Z DREWNA TEKOWEGO model 3

Napisz opinię

Wysyłka

Wysyłka GRATIS do zamówień powyżej 170 zł
Wysyłka w ciągu 48 h
Do każdej przesyłki dołączamy GRATISY