Darmowa dostawa od 170,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

NATURALNE KOSMETYKI DO KĄPIELI

( ilość produktów: 52 )
Cena
-
Pokaż tylko

Kąpiel to rytuał. Kosmetyki do kąpieli mają ten rytuał uprzyjemnić, ale też uszlachetnić w taki sposób, który zadba o stan skóry ciała. I właśnie takie produkty do kąpieli tworzymy w Miodowej Mydlarni - szlachetne, przyjemne, zadaniowe.

Codzienność i rutyna te dwa pojęcia były i są dla nas wyzwaniem i inspiracją, kiedy tworzymy kosmetyki kąpielowe.

Jak rutyna może inspirować?

Codzienny kontakt z kosmetykiem mobilizuje nas do odpowiedzialności za produkty do kąpieli.

Wiemy, że codzienny kontakt skóry ze środkiem myjącymi może być wyzwaniem. To właśnie jest nasza inspiracja do tworzenia takich składów i takich produktów, które w codziennym użyciu będą łagodne, otulające ciało, dbające o jego kondycję i sensualne.

Naturalne kosmetyki do kąpieli

Rutyna pielęgnacyjna jest wyzwaniem, a dzięki sile naturalnych składników w Miodowej Mydlarni od lat stawiamy czoła temu wyzwaniu. Oddajemy kosmetyki kąpielowe pełne naturalnych wosków pszczelich, maseł. Bogactwo oliwy z oliwek, zawartości propolisu, jedwabiu.

Wysyłamy w świat produkty do kąpieli obfite. Z bogatym, a jednocześnie prostym składem.

Rytuał mycia ciała

Strona użyteczności i przydatności naszych kosmetyków to jedno, ale co z rytuałem, który ma relaksować i daje odpocząć? W dawnych czasach rytuał mycia ciała różnił się od tego, co znamy obecnie. W wielu kulturach kąpiel miała duże znaczenie nie tylko dla higieny, ale także jako środek relaksu i odprężenia.

Wszyscy znamy kąpiele Kleopatry, a my, w Miodowej Mydlarni produkując kosmetyki do kąpieli w wannie, peelingi i mydło w tradycyjnej formie sięgnęliśmy nieco dalej na wschód, do Japonii. Istnieje tam długa tradycja kąpieli w gorących źródłach, znanych jako onseny, gdzie kąpiel jest nie tylko sposobem na czystość, ale również na regenerację i harmonizację ciała i umysłu.

Nasze kosmetyki do kąpieli łączą w sobie zadaniowość i dbanie o kondycje skóry oraz właśnie ten relaksacyjny aspekt.

Jak?

Konsystencją, delikatnością, zapachem, kolorem a nawet strukturą.

Bo puder do kąpieli, musujący, delikatny i nieziemsko pachnący wpływa na zmysły, a peeling arbuz z hibiskusem to świetne rozpoczęcie lata, a czasem nawet jego aromaterapeutyczne przedłużenie, w chłodne, jesienne wieczory.

Wysoka jakość kosmetyków, czyli jaka?

W Miodowej Mydlarni odpowiadamy: naturalna!

Wraz z początkiem XXI wieku w różnych obszarach życia zaistniał trend powrotu do naturalnych zasobów środowiska przyrodniczego. W kosmetykach do kąpieli sięgamy po te produkty i rośliny, które mają poparcie naukowe, mówiące o ich właściwościach kosmetycznych.

Tworząc sole do kąpieli, kule kąpielowe opieramy się o nasz niepowtarzalny miód z własnych pasiek. Wiemy co produkują nasz pszczoły i z jak czystych terenów zbierają pyłek i nektar.

A potem... potem dbając o jakość kąpieli umieszczamy te pszczele produkty w kosmetykach.

W naszych mydłach znajdziesz: miód, bogaty w antyoksydanty i składniki odżywcze, który nawilża i wygładza skórę, dodając jej miękkości i promienności.

Wosk pszczeli, który działa jako naturalny emolient, tworzy ochronną barierę na skórze i zapobiegając utracie wilgoci. Propolis, znany ze swoich właściwości antybakteryjnych i przeciwzapalnych, pomaga w łagodzeniu podrażnień skóry.

Z pełną świadomością wyposażamy nasze produkty do kąpieli w roślinne substancje aktywne. To one są podstawą naszych mydeł i preparatów do pielęgnacji ciała. Obecność skromnego  rumianka pospolitego, wesołego nagietka, czy słonecznego mniszka lekarskiego w naszych mydłach zapewnia najwyższą jakość jaką możemy zaoferować ciału podczas kąpieli.

Gdy masz w ręku wysokiej jakości kosmetyki do kąpieli z Miodowej Mydlarni i korzystasz z odpowiednich akcesoriów, jesteś gotowa na pełną relaksu i efektywną pielęgnację ciała, w której sensualność i troska grają pierwsze skrzypce. Właśnie w ten sposób zapraszamy Cię do oferty naszych subtelnych i troskliwych kosmetyków, gdzie spotkasz naturalne środki do kąpieli.

pixel