Darmowa dostawa od 170,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odstąpienie od umowy

Klientom przysługuje prawo do zwrotu zamówionych produktów i odstąpienia od umowy zakupu w terminie do 14 dni kalendarzowych od otrzymania przesyłki. Powiadom Miodową Mydlarnię o swojej decyzji wysyłając maila za pomocą formularza kontaktowego lub bezpośrednio napisz na adres mailowy sklep@miodowamydlarnia.pl. Możesz też wysłać powiadomienie pocztą na adres: Miodowa Mydlarnia, ul. Rycerska 5/2, 15-157 Białystok.

Zachęcamy do skorzystania z podanego poniżej wzoru formularza o odstąpieniu od umowy.

W ciągu 14 dni od odstąpienia od umowy zakupu prześlij do nas produkty wraz z dowodem zakupu (paragon/faktura). Pamiętaj, aby odpowiednio zabezpieczyć kosmetyki w paczce. Prosimy pamiętać, że zwracany towar zostanie przyjęty wyłącznie wtedy, gdy jest nieuszkodzony, niezabrudzony, w oryginalnym opakowaniu i nie będzie nosił śladów używania

Koszt odesłania towaru do Sklepu, w sytuacji odstąpienia od umowy, ponosi Klient.

W ciągu 14 dni kalendarzowych, Sklep dokona zwrotu wszystkich płatności otrzymanych od Klienta, w tym kosztów dostawy, na wskazane przez Klienta konto. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania przesyłki lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
Szczegółowe informacje w Regulaminie.

OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ (POBIERZ WZÓR)

obraz.png

pixel