Darmowa dostawa od 170,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

tealight, podgrzewacze

( ilość produktów: 4 )

Tealighty, czy z polskiego po prostu podgrzewacze: to małe świeczki, które dają... wielki komfort, tak w skrócie określamy ich charakter. Tealight dostępne również w ofercie Miodowej Mydlarni, mają fascynującą historię sięgającą dawnych czasów. Pierwotnie służyły one jako źródło światła, w małych, metalowych pojemnikach, które można było umieścić w różnych miejscach domu. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom były praktyczne, w miarę bezpieczne, dlatego szybko zdobyły popularność jako źródło ciepła i oświetlenia.

Od źródła ciepła do aromatycznego uroku

W miarę jak świat ewoluował, tealighty przeszły metamorfozę. Dziś są nie tylko źródłem światła, głównie w świecznikach, kominkach, ale także potężnym narzędziem aromaterapeutycznym. Właśnie te małe świeczki stworzyły możliwość cieszenia się ulubionymi zapachami, które wprowadzają przyjemność i relaks do naszych domów.

Tealighty bezzapachowe i tealighty zapachowe

W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje tealightów. Tealighty zapachowe zawierają zapachy, które otaczają Cię przyjemnymi aromatami kwiatów, brownie. Proponujemy też tealighty bezzapachowe, które świetnie sprawdzają się jako źródło światła tworzące nastrojową atmosferę w domu, łazience. Świetnie współpracują w kominkach, w których dają po prostu ładny efekt wizualny. Za ten odpowiadają również kształty i kolory jakie nadajemy naszym małym - wielkim podgrzewaczom. Te bezzapachowe świeczki zyskały też pewną zadaniowość, bo większe podgrzewacze służą podczas eventów i przyjęć domowych jako sposób na utrzymanie potraw w cieple.

Tealight sojowe

Sojowe tealighty są wytwarzane z wosku sojowego, który jest bardziej ekologiczny niż tradycyjny parafinowy wosk. Jest biodegradowalny, wydziela mniej szkodliwych substancji chemicznych podczas spalania. Nawet przy tak małych świeczkach jak tealighty dla Miodowej Mydlarni ważne jest dbanie o środowisko.

Romantyczny akcent

Tealighty to nie tylko narzędzie aromaterapeutyczne, ale także romantyczny akcent, jak to świeczka. Idealne do tworzenia nastrojowej atmosfery i obstawiamy, że bez nich nie może obejść się żadna romantyczna kolacja lub relaksujący wieczór w domowym spa. Podgrzewacze tealight można wykorzystać według indywidualnych potrzeb. Ich delikatne, migoczące światło tworzy magiczną aurę.

Tealighty (podgrzewacze) w naszej ofercie

W naszym sklepie oferujemy kilka sprawdzonych zapachów i kształtów. Postawiliśmy na jakość, a nie ilość. Znajdziesz propozycje takie jak podgrzewacze zapachowe, a zaraz obok podgrzewacze bezzapachowe dające piękny efekt wizualny w każdym pomieszczeniu. Możesz dowolnie mieszać je w różnych zestawach, aby stworzyć unikalny nastrój w Twoim domu, przyozdobić ogród, SPA domowe.

Jeśli cenisz sobie komfort, romantyzm i aromaterapię, nasze tealighty podgrzewacze są dla Ciebie. Odkryj ich magię i wprowadź odrobinę luksusu do codziennego życia.

pixel