Darmowa dostawa od 170,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

balsamy do ust | pomadki ochronne

( ilość produktów: 6 )
Cena
-

Balsamy do ust, pomadki ochronne i te kolorowe, błyszczyki. Lubimy jak nasze usta stają się piękne, zadbane, kolorowe. Nie tylko ze względów estetycznych. Chyba każdy zna ten nieprzyjemny stan spierzchniętych ust, albo pękniętych. Jednym słowem, skrajnie wyczerpanych słońcem czy mrozem - działaniami czynników zewnętrznych. Dlatego dobry skład organicznego balsamu do ust to skarb, a takie skarby znajdziesz w ofercie Miodowej Mydlarni.

Co powinny zawierać ekologiczne balsamy do ust?

Balsam do pielęgnacji ust to specjalny typ kosmetyku. Specjalny, bo nie uniknione jest jego spożycie. Dlatego w Miodowej Mydlarni przykładamy do produkcji wielką wagę. Wiemy co powinien zawierać ekologiczny balsam do ust, żeby był bezpieczny i jednocześnie skuteczny przy zastosowaniu.

Zwróć uwagę na skład!

Produkty do ust nie powinny zawierać szkodliwych substancji. W Miodowej Mydlarni proponujemy Ci takie kosmetyki, których skład jest skuteczny i zdrowy, a nawet smaczny, bo udział mają w nim nasze pszczoły i ich produkty.

Naturalne balsamy do ust w sztyfcie.

W naszych odżywczych balsamach do ust znajdziesz:

  • naturalne oleje roślinne, np. olej z malin, olej z rokitnika, czy olej kokosowy
  • wosk pszczeli
  • propolis
  • witamina E
  • masło kakaowe
  • masło shea

W naszych składach kosmetyków do ust rządzi natura i pszczoły.

Kosmetyki do ust i produkty od pszczół

Siłą Miodowej Mydlarni są pszczoły. Pszczoły i to co produkują.

"Zwariowaliśmy" na ich punkcie wiele lat temu i w zasadzie w każdym z naszych kosmetyków znajdziesz w składzie czyste: woski pszczele, miód czy propolis. Tak jest też w balsamach do ust, które proponujemy.

Pomadka do ust, pielęgnacja o każdej porze roku.

Wiemy i sprawdziliśmy, że nie ma lepszych środków regenerujących niż te, które podarowały nam nasze małe przyjaciółki. Poza tym każdy z pszczelich produktów jest nietoksyczny i bezpieczny dla człowieka, a większość z nich jest jadalna. Czerpiemy więc z najlepszych darów natury. Można wręcz stwierdzić, że dostępne są u nas lecznicze balsamy do ust.

Kosmetyki do ust i do zadań specjalnych

Piękno ust w dużej mierze zależy od dobrej pielęgnacji. Nie jest to zadanie trudne. Wystarczy sięgnąć i zawsze mieć pod ręką dobry balsam do ust. Jedyne o czym warto pamiętać to zmiana pór roku i wymagań ust, bo ich zimowa pielęgnacja jest nieco odmienna od tej latem.

Na letnie dni polecamy balsamy do ust nawilżające, w których stawiamy na składniki dbające o elastyczność i ekstrakty roślinne, które przeciwstawiają się skutkom suchego powietrza, poza tym działają nawilżająco.

Pielęgnacja ust zimą - szczególnie istotna dla skóry wrażliwej

Zima to zdecydowanie czas na balsam ochronny do ust. Nieco tłustszy, odżywczy, wyposażony w propolis. Taka pomadka ochronna do ust w zimowym wyposażeniu sprawi, że ustom żaden mróz i chłód nie będą straszne.

Czy balsam do ust to to samo co krem do ust?

W zasadzie różnica jest niewielka. Wiele zależy od producenta, bo obydwa kosmetyki mogą mieć takie same właściwości.

W Miodowej Mydlarni znajdziesz dobre balsamy do ust. Stawiamy na praktyczność, czyli łatwość w aplikacji i higienę. Właśnie dlatego proponujemy tę formułę, ale... nasze balsamy mają wiele cech kremów do ust. Nie służą jedynie ochronie, czy nawilżeniu. Tak jak kremy, mają bogaty skład i działanie regeneracyjne, nawet w tych trudnych przypadkach.

Bo dobry balsam do ust to w zasadzie dwa w jednym. Ochrona balsamu i siła regeneracji kremu do ust. 

Mając pod ręką pomadkę ochronną, masz możliwość zadbać o suchą skórę ust w każdej chwil. To bardzo ważne. Szczególnie w okresie zimowym.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą balsamów od Miodowej Mydlarni i wybrania tej opcji, która odpowie na wymagania nawet najbardziej spierzchniętych ust.

pixel