Darmowa dostawa od 170,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

KOSMETYKI DO WŁOSÓW

( ilość produktów: 8 )

Miód pszczeli stosowany jest jako kosmetyk w zasadzie „od zawsze”. Kosmetyki do włosów z zawartością miodu mają szczególne właściwości. Temat kosmetyków do włosów na bazie miodu jest rozległy, chociażby dlatego, że miód świetnie współpracuje z różnymi rodzajami włosów. Dlatego w Miodowej Mydlarni kosmetyki do pielęgnacji włosów opieramy o harmonię natury wyniesioną prosto z ula.

Kosmetyki do pielęgnacji włosów z siłą natury.

Z naszej perspektywy preparaty do włosów, stworzone na bazie miodu i cennych produktów pszczelich to najlepsza decyzja pielęgnująca dla włosów, niezależnie od rodzaju włosów jaki posiadasz.

Produkty od pszczół to siła z natury, z którą stoi wiedza o miodzie. Nasza oferta zawiera produkty do włosów, które wykorzystuje głownie bogactwo miodu. Dzięki jego naturalnym właściwościom przeciwbakteryjnym i odżywczym, włosy otrzymają kompleksową pielęgnację, wzmacniając się nie tylko na końcówkach, ale przede wszystkim u nasady i w cebulkach.

Jak działają miodowe kosmetyki na włosy?

Preparaty do włosów oparte na miodzie i produktach od pszczół mają przede wszystkim działanie odżywcze. Miód jest doskonałym humektantem. Humektanty są substancjami posiadającymi zdolności do wiązania wody, czyli inaczej mówiąc, zatrzymują przy sobie cząsteczki wody.

Zatem miód pomaga zatrzymać wilgoć we włosach, a to przekłada się na ich elastyczność i zdrowy połysk. Kolejną niekwestionowaną i ważną cechą miodu jest fakt, że dzięki swoim właściwościom łagodzącym, miód, a co za tym idzie kosmetyki na włosy z jego zawartością, zapewniają komfort i równowagę skóry głowy.

Niezależnie od tego, czy Twoje włosy są cienkie czy gęste, proste czy kręcone kosmetyki do pielęgnacji włosów na bazie miodu odpowiedzą na twoje potrzeby, bo przede wszystkim nawilżą, a do tego zadbają o stan skóry głowy.

Miód do skóry głowy?

W pielęgnacji włosów nie tylko istotne jest dbanie o kondycję włosa, ale też zadbanie o stan i kondycję skóry głowy. W tym przypadku kosmetyki na bazie miodu sprawdza się idealnie. Miód na drodze osmozy powoduje wzmożenie przepływu krwi w naczyniach włosowatych tkanki podskórnej. W związku z tym poprawia się odżywianie skóry, która staje się gładka i aksamitna, a w przypadku skóry głowy nie jest to bez znaczenia dla wzrostu włosów.

Miód okazał się wyjątkowo skutecznym kosmeceutykiem w leczeniu różnych chorób dermatologicznych, takich jak grzybice skóry głowy czy łupież pstry.

Wszystko do włosów, czyli innowacyjne miodowe formuły.

Współczesne środki do włosów nie ograniczają się do klasycznych płynnych szamponów czy maseczek o konsystencji papki, które trudno na włosy nałożyć i trudni spłukać.

W Miodowej Mydlarni idziemy z duchem czasu oraz oczekiwań naszych Klientek, ale też lubimy użyteczność produktów. Właśnie dlatego w naszej ofercie wśród kosmetyków do włosów znajdziesz szampony w kostce, czy balsamy do włosów.

Zanurz się w miodowy świat pielęgnacji włosów, w którym naturalne składniki i produkty pszczele, działają harmonijnie i dostarczają włosom, tego czego faktycznie potrzebują. Środki do włosów, które je odżywiają, pielęgnują to nie mit, to oferta naszego sklepu. Zapraszamy do poznania propozycji kosmetyków do włosów z Miodowej Mydlarni i sięgnięcia po pozytywne doświadczenia z naszymi produktami.

pixel